#underdog #filmweb #film…

#underdog #filmweb #film #filmy #filmnawieczor #gownowpis

Ktoś „bawił się” wpisami pod filmem „Underdog”? Hmmm cieeeekawe KOMU mogłoby na tym zależeć. xD

Cześć, ostatnio w Internecie pojawia się sporo informacji o filmie „Underdog”, więc postanowiłem odpalić Filmweb i kontrolnie sprawdzić komentarze ludzi odnośnie filmu. Czasami można się z pośmiać z niektórych tekstów. xD

Czytam, czytam te wypromowane top tematy z komentarzy i zapaliła mi się lampka. Nie oszukujmy się, że sekcja komentarzy jest zawsze przychylna produkcji. xD Zainteresowały mnie te cukierkowe oraz wyjątkowo pozytywne wpisy, więc postanowiłem powęszyć.

Link do wpisów w sekcji komentarzy pod filmem

Żeby nie przedłużać. Szybkie podsumowanie:

1. Wypromowane komentarze są napisane ze „świeżych” kont. Widać, że mają mało ocen. Nie są specjalnie aktywne i śmierdzą FEJKAMI.

2. Daty założenia kont. Tu jest ciekawie. Podam te top 5 wpisów (po rozwinięciu wpisów też nie jest lepiej xD). Zerknijcie poniżej.

17 września, 18 września, 19 września xD, 25 maja, 9 sierpnia. Oczywiście 2018 rok.

Rozwińcie wpisy. Pozytywne wpisy mają GŁÓWNIE datę założenia konta podobną do tych podanych wyżej. Ktoś nieźle spaprał sprawę. XD Nie będę podawać nicków, ale wystarczy, że najedziecie kursorem na nick i szybko zweryfikujecie to sami.

3. Wszystkie te konta łączy fejkowy sposób prowadzenia. Zobaczcie na profilówki, zdjęcia w tle. Zdjęcia profilowe są prawdopodobnie zgarnięte z Internetu, jakiś znany aktor etc. i to bije po oczach . Tła są „typowe”. Jakieś kadry z popularnych filmów.

4. Aktywność jest ukryta albo widać, że jednego dnia były oceniane znane filmy. Wszystko po to, aby stworzyć pozory autentyczności konta.

5. Komentarze z tych kont dotyczą głównie filmu „Underdog” ,aktorów, którzy w nich grali, reżysera. Przypadek?

Mógłbym wrzucić linki do moich podpunktów, ale możecie to sami szybko sprawdzić. Ewidentnie KTOŚ słabo wywiązał się ze swoich zadań. Nie napiszę KTO, ale wnioski pozostawiam Wam. Myślę, że sprawa nadaje się na rozwinięcie, bo wydaje mi się, że taka praktyka miała już miejsce w przeszłości i też dotyczyła niektórych polskich filmów.

Powinienem ten wpis wrzucić jutro rano, żeby trafił do szerszej liczby osób, ale myślę, że szkoda z tym czekać. Takie praktyki powinny być sprawnie tępione. Niby reklama jest dźwignią handlu, ale jednak niesmak pozostaje. Bądźcie zawsze czujni.

Mam nadzieję, że OP delivered. 😉